Podkolanówki Mikrofibra z Jonami Srebra FRESH SILVER

Dodaj recenzję:
  • Producent: Knittex
  • Dostępność: Jest Jest  (7 para)
  • para
  • 7,90 zł

Podkolanówki damskie – podkolanówki z jonami srebra

Wyjątkowe podkolanówki damskie z jonami srebra marki Knittex to świetny wybór dla Twoich nóg. Podkolanówki damskie Knittex zostały wykonane z mikrofibry, by zapewnić Twoim nogom komfort i swobodę poruszania się. Jeżeli szukasz podkolanówek, których materiał będzie trwały, a jednocześnie pozwoli na zachowanie wygody, podkolanówki z jonami srebra Knittex to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Podkolanówki damskie z mikrofibry dla Twojego komfortu

Podkolanówki z jonami srebra to rodzaj podkolanówek zdrowotnych. Naniesione na włókna mikrofibry jony srebra zadbają o zachowanie świeżości przez cały dzień. Obecność jonów srebra w materiale sprawia, że podkolanówki mają właściwości antybakteryjne – jony srebra zapobiegają rozmnażaniu się mikroorganizmów.

Podkolanówki damskie z jonami srebra – świeżość przez cały dzień

Podkolanówki z mikrofibry z jonami srebra Knittex neutralizują nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu poczucie świeżości będzie towarzyszyć Ci przez cały czas ich noszenia. Podkolanówki dostępne są w kolorze czarnym, a ich materiał jest półmatowy. Dostępne w rozmiarach 23-27. Skład: 94% poliamid, 6% elastan.

Rozmiar: UNI